prajzska nutri opava
zdravý životní styl

Co je Profil zdraví

Profil zdraví je vyhodnocení všech měření, které se v naší nutriční poradně dají objednat. Jde o analýzu složení těla na InBody a vyšetření krve v laboratoři. Výsledkem je váš Profil zdraví vyjadření v procentech.

Profil zdraví je tedy sumarizace vašich biologických, tělesných parametrů a výsledků z krve. 

Co obsahuje Profil zdraví

První část shrnuje vaše výsledky z InBody s ohledem na průměrné hodnoty, které dosahuje zdravá populace. V potaz se bere hodnota viscerálního tuku, procento tělesného tuku, tělesný typ jedince, metabolický věk a WHR index určující obvody pasu a boku.

Druhá část ukazuje a vyhodnocuje, jakých hodnot dosahují váš LDL a HLD cholesterol, celkový cholesterol, glykemie a triacylglyceroly.

hubnutí pro ženy

Co se z Profilu zdraví dozvíte

Tělesný typ

Hodnotu viscerálního tuku, procento tělesného tuku, metabolický věk a WHR index, obvody pasu a boku a jiné.

tělo--zdraví

Profil v procentách

Kolik procent dosahuje váš profil zdraví od 0 po 100%? Je váš stav ideální nebo hrozí zdravotní problémy?

profil zdraví

Časový rámec změny

Kolik času potřebuje vaše tělo na to abyste dokázali své výsledky zlepšit a dostat se třeba na 90%?

dieta

Výsledek Profilu zdraví

Výsledkem Profilu zdraví je číslo v procentech. Dozvíte se, zda je váš Profil zdraví 80, nebo 60% a jestli je výsledek ideální, hraniční, rizikový nebo kritický.  Vaše „číslo“ je výsledkem všech měřených hodnot, které se dávají do souvislosti s čísly a hodnoty, které má zdravý člověk.

Na základe tohoto dokážeme stanovit, za jak dlouho je možné dosáhnout alespoň 90% hodnotu, tedy ideální stav.

Co obsahuje závěrečné doporučení

 

  • konkrétní typy jak lze zlepšit dosavadní výsledky
  • stravovací doporučení
  • návrh, jak postupovat  a časový rámec pro dosažení konkrétních cílů
  • odvíjí se od toho, jakých cílů chcete dosáhnout
jsem zdravý?

Konzultace výsledků Pofilu zdraví

hubnutí opava

Konzultace probíhá po doručení výsledků vyšetření krve a zpracování všech měření maximálně do 10 dnů ode dne objednání. Profil zdraví se předává osobně v tištěné nebo elektronické formě dle vašich preferencí.

Co říkají klienti o naší nutriční poradně?​

Jitka MalíkovaJitka Malíkova
18:42 20 Oct 21
Vážení nevěříte ale věřte.Funguje to!.Čím víc jíte tím víc jste bliž k vaší spokojenosti.Mam 47 leť,tři děti a vyzkoušela jsem už vše co čtete a je na denním pořádku reklam.Nic z toho nefungovalo.S váhou přišly zdravotní problémy .Jestli zhmotněná přání existují tak mi poslala pana Petra.Děkuji za vrácení své hodnoty a lásky sama sebe . Naučil mě mít radost z toho co jíme ,vrátila jsem se do svých kalhot z mládí a ještě odešli zdravotní problémy.Ještě jednou děkuji.
Martinek KubinMartinek Kubin
08:52 20 Oct 21
Z vážení odešel stres a přišla zábava a motivace jít dál vpřed. Vášeň a nadchnutí pro věc Péťovi nechybí. Přátelský přístup je něco čím se od ostatních liší. Za mě 5 hvězdiček.
kelišovákelišová
08:50 20 Oct 21
Nejsem moc pisálek,ale takhle jsem s panem Petrem dopadl já😁😁Nevím,jak mu poděkovat. Hlavně za přístup,motivaci. Už mám po dietě,ale docházím dále. Na pokec,pro rady,ten přístup je až neskutečný👍A lidi,nepřibírám,prostě mě jen naučili jíst.Tak se toho nebojte.
Jana CepickovaJana Cepickova
08:18 20 Oct 21
Mám 63 let a za svůj život jsem vyzkoušela mnoho dietních programů. Nechápu, co jsem vše dokázala se svým tělem provádět a ono přežilo. A vždy přišel jojo efekt a já jsem vážila víc a víc. Ale teď, když mám Petra Bažana jako poradce, stal se zázrak. Pomalu se kila snižují. Bez stresů a bez hladu. A hlavně je skvělé, jak mě pan Petr neustále chválí a povzbuzuje. Dokazuje, že snížení váhy není o kilech, ale o tucích. Dodržovat nastavený jídelníček pro mě není trestem, ale radosti. A vážení není stresem, ale přátelským popovidanim. Nalezení příčin, proč váha stagnuje. Všem doporučuji pana Petra pro jeho lidský a individuální přístup. Je vidět, že ho klient zajímá jako člověk, kterému chce pomoci.
Stanislav JosefusStanislav Josefus
08:01 20 Oct 21
Nikdy jsem tomuto způsobu nevěřil. A říkal jsem si, že peníze se dají utratit i lépe. A světe div se. Spolu jsme si vše vysvětlili i mé obavy. Dali jsme se do toho. K mému velkému překvapení nehladovim, ba právě naopak jim více než dříve. A můj impuls ke změně jídla a optimalizace hmotnosti byl můj syn. Po slovech Tati já se za tebe stydím, nikdo nemá, tak velké břicho jako TY. A tím to začalo. Je to dlouhá cesta, ale mě se již vyplatila. Takže nečekejte a běžte si za tim sami. Nikdo jiný to za Vás neudělá.