InBody analýza těla - bioimpedanční měření

nutricni poradna prajzska

První krok k vaší vysněné postavě

Naše tělo  je složeno ze čtyř základních složek – svalů, tuků, tělesné vody a minerálních látek.

InBody analýza těla odhalí, z čeho se skládá vaše tělo, a jestli vám hrozí zdravotní problémy. Pokud nebudete mít výsledky dle svých představ, pomůžeme Vám je už za pár týdnů změnit a zdravě zhubnout. InBody analýza těla a konzultace probíhá v Opavě, Ostravě v Hlučíně nebo ve Frýdku-Místku.

nutricni poradna prajzska

1.

Co je Inbody?

  • InBody 270 je jedno z nejmodernějších bio impedančních zařízení využívaných ve zdravotnictví, fitness centrech a nutričních poradnách
  • patentovaná technologie InBody 270 umožňuje přesné měření, které se nespoléhá na empirický odhad
  • díky impedanci změří vaše tělo segmentační metodou, samostatně změří obvody pasu, stehen i břicho zvlášť
  • s InBody 270 přesně zjistíte, kde konkrétně jste zredukovali tělesný tuk nebo nabrali svalovou hmotu
  • využívají je profesionální sportovci, výživoví poradci i lidé trpící obezitou
redukce tuku

Kde probíhá InBody měření a konzultace?

InBody Ostrava

InBody Opava

InBody Hlučín

InBody Frýdek-Místek

Co odhalí InBody analýza těla?

2.

Podíl tuku

Kolik podkožního a vnitřního tuku máte v těle. Jestli je procento tuku ve vašem těle hraniční a nebezpečné. Kolik tuku byste ideálně měli mít vzhledem na stavbu těla a výšku.

Podíl svalů

V jakých částech vašeho těla se nacházejí svaly. Procentuální poměr tukové a beztukové hmoty. Celková váha vašich svalů.

Podíl vody

Jak jste hydratovaný. Ukáže intracelurální a extracelulární podíl vody v těle. Procentuální zastoupění vody a minerálů.

Obvody těla

Obvody vašeho těla a jednotlivých končetin za pomocí bioimpedance přístroje InBody. Samozřejmostí je aktuální váha a ideální váha s ohledem na výšku a stavbu těla.

Index obezity

Riziko zdravotních problémů vzhledem k váze a tukům navíc. Ukazuje stupeň závažnosti situace na škále od "dobrých" po "špatná" čísla.

Tělesný typ

Stav tělesné zdatnosti a typ těla. Ulehčuje rozhodnutí, na co se zaměřit. Odhaluje problémové partie a místa, kde se tuk ukladá nejrychleji.

Metabolický věk

Jak staré se cíti vaše tělo. Dozvíte se, jestli zevnitř nestárnete příliš rychle. Hodnota věku odráží životní styl, stravu i pohyb.

Bazální metabolismus

Kolik energie byste měli za den přijmout, aby vaše tělo neukádalo tuk, ale dokázalo poskytnout energii každému orgánu. Bazální metabolismus je také základ zdravého hubnutí.

Naše reference

Prajzská NUTRI
5.0
Na základě 42 recenzí
powered by Google
Martina KremserováMartina Kremserová
16:52 07 Feb 24
S p. Bažanem začínám druhý měsíc spolupráce a musím říct, že jsem opravdu mile překvapená. Nikdy jsem žádného nutričního poradce neoslovila a snažila se tak nějak sama. Pokud, ale člověk nemá disciplínu a má výkyvy, jde to těžko.Už teď mám téměř 3 kg dole a necítím žádné chutě ani hlad. Vřele doporučuji všem, kteří se neustále trápí a neví, jak začít!
Pavlina HrubáPavlina Hrubá
16:48 01 Feb 24
Chci poděkovat paní Kamile za pomoc a vstřícný přístup. Na začátku jsem moc nevěřila, že to bude na mě fungovat, ale každé kilo dole bylo novou motivací. Naučila jsem se používat nové potraviny, které mi zachutnaly. Netrpěla jsem hlady. Nakonec jsem za 6 měsíců zhubla 14 kg. Už měsíc je to jen na mě a navzdory uplynulým Vánocům a hříškům s nimi spojenými, si váhu držím. 😊 Můžu jen doporučit.
Janka MartínkováJanka Martínková
15:29 13 Dec 23
Jsem moc spokojená s kvalitou služby a s přístupem. Paní Kamila je žena na svém místě , která mě citlivě provedla změnou mého jídelníčku a péči o sebe. Její služby doporučuji využít pokud chcete ve svém životě udělat změnu k lepšímu. Její přístup je profesionální a velmi lidský. Děkuji za vše .
Zatím jsem se byla třikrát na inbody měření a rozhodně doporučuji a chystám se zase. Příjemná a nenásilná byla i následná konzultace a v interpretace výsledků, jelikož si příjem a jídelníček řeším sama (a toto nebylo nijak rozporovano) a jen jsme probrali nastavení a mé výsledky. Rovněž jsme v rámci vstupní konzultaci probrali i můj zdravotní stav s ohledem na mé diagnózy, což hodnotím také velice kladně, protože ne všude toto bývá zvykem. Pokud tedy hledáte profesionály se špičkovým vybavením a lidským a individuálním přístupem, je pro Vás Prajzská NUTRI rozhodně tím pravým místem.
Andrea PorubováAndrea Porubová
15:08 11 Dec 23
Minulý týden jsem ukončila roční ,,snažení,, s paní Kamilou, nejen o změně jídelníčku, ale hlavně o zdravém stylu vůbec. Musím ji hodně moc pochválit a poděkovat za obětavost a trpělivost, kterou se mnou měla, protože ne vždy byl výsledek měření takový, jaký by očekávala (nemoc, operace .....). I přesto mě dokázala vždy skvěle podpořit, poradit a nasměrovat k vysněnému výsledku. Nyní už bude jen na mě, jak budu pokračovat dál 🙂 Pro svůj klid , jsem rozhodnuta poradnu dále navštěvovat, alespoň přeměřit..... Ještě jednou mockrát děkuji, budu Vás 100 % doporučovat i jiným 🙂
Martina ZajíčkováMartina Zajíčková
20:04 10 Dec 23
Moc děkuji. Byla to skvělá cesta pod vedením p. Bažana za mým novým já. Na začátku jsem tomu nevěřila, ale vůbec, že to bude fungovat a já dám dolů nějaké kg..... Výsledek je úžasný mínus 30 kg, plno cm pryč.....a ten pocit, když se vejdete do věcí co jste nosila před x lety a samozřejmě to sebevědomí...... Moc děkuji, je to top......je to jen o tom fakt něco chtít změnit a pod vedením p. Bažana to jde...... Jo a to hlavní bez nějakých doplňků stravy či jiných předražených preparátů..... A velké plus, že s sebou můžete vzít úplně v klidu děti, když nemáte hlídání 🤣😀. Tuto poradnu stojí za to navštívit. Jsem ráda, že jsem si Vás vybrala.
Jan CygalJan Cygal
13:58 26 Nov 23
P. Bažan je profesionální, dobře se vyzná ve svém oboru a jeho plány nesou výsledky, kterých chce člověk dosáhnout. Výborně a pestře nastavený jídelníček obohatí o plán se správnou mírou fyzcké zátěže a vy už pak jen koukáte, na zázraky, které se dějí s vašim tělem. Má zkušenost s Prajzskou NUTRI je 10/10 (a to jsem císarák ;D)
Michaela NosovaMichaela Nosova
14:48 21 Oct 22
Považuji se jako nad míru spokojená klientka Prajzské Nutri, která se poprvé v životě odhadla využít služby odborníků při své cestě za spokojenějším já. Tři roky po narození syna jsem se marně snažila dostat na svou původní váhu, tak abych se zase cítila dobře. Nejsem zastáncem diet, hladovek, tabletek a dalších podobných nesmyslů. Chtěla jsem zhubnout zdravě, bez využití speciální stravy, s omezeným prostorem pro pohyb ale hlavně udržitelně. Tohle všechno se mi podařilo, naučila jsem se vnímat své tělo a pod pravidelným dohledem odborníka to šlo podstatně snáz! Všem kteří chtějí změnit svůj život, zdraví, cítit se lépe a najít ztracené sebevědomí mohu jen a jen doporučit!
Radana WeimerováRadana Weimerová
06:28 06 Oct 22
Jsem velice ráda, že jsem se rozhodla jít do nutriční poradny a zrovna do Prajzské Nutri. Z přístupem jsem nadmíru spokojená a o výsledku ani nemluvím....za 6 měsíců 12 kg dole. I přesto, že občas hřeším váha nejde nahoru. Nastavení jídla poradce mne naučilo jist jinak a funguje to, hlavně jídlo je nastaveno z běžných potravin a poradce mne necpe ke koupi zbytečně drahých výrobků. Vždy se těším na kontrolu a namotivování poradce. Všem vřele doporučuji.
Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
16:35 06 Sep 22
Určitě nelituji svého rozhodnutí jít se poradit ohledně jídelníčku právě tady. Setkala jsem se s milým a profesionálním přístupem. Díky poradenství v sestavení jídelníčku jsem zhubla za 5 měsíců 10 kg a ještě hodlám pokračovat. Určitě doporučuji 🙂 !
Lucie JanuškováLucie Janušková
19:40 31 Aug 22
Skvělý přístup.Jídelníček sestaveny tak, že je radost z něj vařit.Naučila jsem se stravovat správně a zjistila jsem chyby, které jsem dělala.
Michaela OrlíkováMichaela Orlíková
06:20 09 Jun 22
Moc ráda doporučuji všem, kteří v hubnutí tápou a potřebují rozumět svému tělu. Hubneme v tandemu se sestrou a Petr je nám oporou. Petrovi děkuji za to, že mě učí si osvojit zdravý životní styl, a tedy hubnout trvale. Učil mě mít ráda pohyb a dnes si už svůj den bez dlouhých svižných procházek neumím představit. Jako nutriční poradce je velmi milý, empatický a vtipný.
Jitka MalíkovaJitka Malíkova
18:42 20 Oct 21
Vážení nevěříte ale věřte.Funguje to!.Čím víc jíte tím víc jste bliž k vaší spokojenosti.Mam 47 leť,tři děti a vyzkoušela jsem už vše co čtete a je na denním pořádku reklam.Nic z toho nefungovalo.S váhou přišly zdravotní problémy .Jestli zhmotněná přání existují tak mi poslala pana Petra.Děkuji za vrácení své hodnoty a lásky sama sebe . Naučil mě mít radost z toho co jíme ,vrátila jsem se do svých kalhot z mládí a ještě odešli zdravotní problémy.Ještě jednou děkuji.
Martinek KubinMartinek Kubin
08:52 20 Oct 21
Z vážení odešel stres a přišla zábava a motivace jít dál vpřed. Vášeň a nadchnutí pro věc Péťovi nechybí. Přátelský přístup je něco čím se od ostatních liší. Za mě 5 hvězdiček.
kelišovákelišová
08:50 20 Oct 21
Nejsem moc pisálek,ale takhle jsem s panem Petrem dopadl já😁😁Nevím,jak mu poděkovat. Hlavně za přístup,motivaci. Už mám po dietě,ale docházím dále. Na pokec,pro rady,ten přístup je až neskutečný👍A lidi,nepřibírám,prostě mě jen naučili jíst.Tak se toho nebojte.
Jana CepickovaJana Cepickova
08:18 20 Oct 21
Mám 63 let a za svůj život jsem vyzkoušela mnoho dietních programů. Nechápu, co jsem vše dokázala se svým tělem provádět a ono přežilo. A vždy přišel jojo efekt a já jsem vážila víc a víc. Ale teď, když mám Petra Bažana jako poradce, stal se zázrak. Pomalu se kila snižují. Bez stresů a bez hladu. A hlavně je skvělé, jak mě pan Petr neustále chválí a povzbuzuje. Dokazuje, že snížení váhy není o kilech, ale o tucích. Dodržovat nastavený jídelníček pro mě není trestem, ale radosti. A vážení není stresem, ale přátelským popovidanim. Nalezení příčin, proč váha stagnuje. Všem doporučuji pana Petra pro jeho lidský a individuální přístup. Je vidět, že ho klient zajímá jako člověk, kterému chce pomoci.
Stanislav JosefusStanislav Josefus
08:01 20 Oct 21
Nikdy jsem tomuto způsobu nevěřil. A říkal jsem si, že peníze se dají utratit i lépe. A světe div se. Spolu jsme si vše vysvětlili i mé obavy. Dali jsme se do toho. K mému velkému překvapení nehladovim, ba právě naopak jim více než dříve. A můj impuls ke změně jídla a optimalizace hmotnosti byl můj syn. Po slovech Tati já se za tebe stydím, nikdo nemá, tak velké břicho jako TY. A tím to začalo. Je to dlouhá cesta, ale mě se již vyplatila. Takže nečekejte a běžte si za tim sami. Nikdo jiný to za Vás neudělá.

Konzultace výsledků

3.

hubnutí opava

Konzultaci provádí výživový poradce, který výchází z výsledků InBody analýzy těla. Výstup z měření InBody je přehledný a jasně ukáže to, co vás zajímá. Výživový poradce vám vysvětlí, co znamenají jednotlivé ukazatele a kde je jejich hraniční hodnota. V případe, že výsledky nejsou uspokojivé, navrhne další postup a doporučení.

Konzultace může trvat cca půl hodiny až hodinu.

První konzultace s bio-impedanční analýzou těla
nebo ONLINE KONZULTACE

ZVÝHODNĚNÁ cena 480 KČ

sleva InBody