prajzska nutri opava
zdravý jídelníček

Věděli jste, že 8 z 10 lidí se pokouší zhubnout a jen 1 se to povede?

Klíčem je zdravý jídelníček. Máte hodně informací, ale již roky nevíte najít správný směr? Rady z časopisu a internetu nezabírají, protože jsou univerzální. Ale každý žijeme jinak. Musíte přijít na to, co potřebuje vaše tělo.

Ke změně jsme pomohli desítkám lidí. I vy můžete být jedním z nich. Začněte konečně hubnout zdravě, bez hladovění, trápení a jojo efektu. Keto dieta pro vás možná není to pravé. Nechte si vypracovat vývážený, zdravý jídelníček na míru dle svého životního stylu.

Strava

Jak děláme zdravý jídelníček?

V úvodu vašeho vlastního nutričního plánu najdete výsledky InBody analýzy těla, případně vyšetření krve nebo mikrobiomu (ty si můžete a nemusíte zvolit).

Také obsahuje teoretické poznatky, které byste o jídle, stravování a makronutrientech měli vědět. Tak vám všechno to, co děláte, bude dávat smysl a ještě se naučíte, jak má vypadat zdravý jídelníček.

Postup

  1. Vyplníme spolu s vámi váš nutriční dotazník se základními údaji.
  2. Změříme vás na certifikovaném impedančním zařízení, InBody 270.
  3. Vyplníme dotazník vašeho životního stylu.
  4. Zanalyzujeme výsledky z měření InBody a vašeho rozboru krve, případně mikrobiomu.
  5. S výstupů zpracujeme vyvážený zdravý jídelníček.
zdravý jídelniček pro ženy

Jaké typy jídelníčků vám můžeme připravit?

Vaše kuchařka bude obsahovat cca 10 receptů na každé jídlo dne (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, případně druhá večeře) s přesným rozdělením makronutrientů, které potřebujete, abyste dosáhli svého cíle. Může také obsahovat snacky na cesty, nebo na noční směny, jídlo po tréninku atd. 

Do receptů budou zařazeny potraviny, které máte rádi a běžně je jíte. Naopak ty, na které jste alergičtí nebo vám nechutnají, tam nenajdete.

Redukční
jídelníček

Keto
jídelníček

Nízkosacharidový jídelníček

Vegatariánský nebo veganský jídelníček

Vyvážený jídelníček pro celiaka

Zdravý jídelníček speciálne pro ženy

Jídelníček dle intolerance

Bezlaktózový jídelníček

Jídelníček při
diabetes 2. typu

Konzultace výsledků

hubnutí opava

První konzultace nastává asi týden po odevzdání vašeho nutričního plánu v nutriční poradně v Otravě, Opavě nebo v Hlučíně. Osobně probereme, jak vám to jde a jestli vše probíhá v pořádku. Změříme vás, abyste viděli, že již za týden můžete na naší přesné váze vidět změny. Během prvního měsíce se můžeme vidět i 4-krát. Je to z důvodu, že si chceme být jistí, že vykročíte správnou nohou. 

Později se vídáme dle potřeby, minimálně jednou za měsíc. Jídelníček vám časem můžeme doplnit nebo upravit. Samozřejmostí je úprava jídelníčku dle změny bazálního metabolismu během procesu hubnutí.

Sleva 35% na měření InBody

Řešíte hubnutí nebo redukci tuku? Najděte své zdravější já s výživovým poradcem v Opavě.