prajská nutri nutriční poradna
Jak začít s hubnutím

Naše jídelníčky jsou postavené na běžných potravinách

jídelníček zdravý

Jde to i s běžnými a dostupnými potravinami. Naučíme vás kupovat,  vařit a jíst tak, jak potřebuje vaše tělo. Nebude to žádná dieta, kdy odpočítáváte její konec. Budete sytý, plný energie, zlepší se vám trávení i spánek. Jak to víme? Protože to máme ověřené stovkami klientů, kterým to funguje.

I vy můžete být jedním z nich. Začněte hubnout zdravě, bez hladovění, trápení a jojo efektu. Nechte si vypracovat vyvážený, zdravý jídelníček na míru dle svého životního stylu, krevního rozboru a analýzy metabolismu.

Strava

zdravý jídelníček

Co obsahuje zdravý jídelníček?

V úvodu vašeho vlastního nutričního plánu najdete výsledky InBody analýzy těla, případně vyšetření krve nebo mikrobiomu (ty si můžete a nemusíte zvolit).

Také obsahuje teoretické poznatky, které byste o jídle, stravování a makronutrientech měli vědět. Tak vám všechno to, co děláte, bude dávat smysl a ještě se naučíte, jak má vypadat zdravý jídelníček.

Postup

  1. Vyplníme spolu s vámi váš nutriční dotazník se základními údaji.
  2. Změříme vás na certifikovaném impedančním zařízení, InBody 270.
  3. Vyplníme a vyhodnotíme analýzu metabolismu.
  4. Zanalyzujeme výsledky z měření InBody a vašeho rozboru krve, případně mikrobiomu.
  5. S výstupů zpracujeme vyvážený zdravý jídelníček.
zdravý jídelniček pro ženy

Jaké typy jídelníčků vám můžeme připravit?

Váš zdravý jídelníček bude obsahovat cca 100 variací jídel, dle toho, kolikrát za den chcete jíst s přesným rozdělením makronutrientů na míru. Každá porce je  napočítaná na potřeby vašeho metabolismu, tak abyste do pár týdnu nebo měsíců dosáhli svého cíle. Může také obsahovat snacky na cesty, nebo na noční směny, jídlo po tréninku atd. 

Do receptů budou zařazeny potraviny, které máte rádi a běžně je jíte. Naopak ty, na které jste alergičtí nebo vám nechutnají, tam nenajdete.

Krevní testy - metabolimus tuků a cukrů

ZVÝHODNĚNÁ cena 240 KČ

sleva InBody

Konzultace výsledků

hubnutí opava

První konzultace nastává asi týden po odevzdání vašeho nutričního plánu v nutriční poradně v Otravě, Opavě v Hlučíně nebo ve Frýdku-Místku. Osobně probereme, jak vám to jde a jestli vše probíhá v pořádku. Změříme vás, abyste viděli, že již za týden můžete na naší přesné váze vidět změny. Během prvního měsíce se můžeme vidět i 4-krát. Je to z důvodu, že si chceme být jistí, že vykročíte správnou nohou. 

Později se vídáme dle potřeby, minimálně jednou za měsíc. Jídelníček vám časem můžeme doplnit nebo upravit. Samozřejmostí je úprava jídelníčku dle změny bazálního metabolismu během procesu hubnutí.