prajská nutri nutriční poradna

Váš výživový poradce Opava, Ostrava a Hlučín

Váháte jestli navštívit nutriční poradnu? Nebo již máte negativní zkušenost? Zkuste to s Prajzská NUTRI. Máme skvělé reference a zkušené specialisty. Naši klienti zhubli jen za posledního půl roků více než 500 kilogramů. 

výživový poradce ostrava, opava,hlučín

Váš výživový poradce
Opava, Hlučín, Ostrava, Frýdek-Místek

Váháte, jestli navštívit nutriční poradnu? Nebo již máte negativní zkušenost? Zkuste to s Prajzská NUTRI. Máme skvělé reference a zkušené specialisty. Naši klienti zhubli jen za poslední půl rok více než 500 kilogramů. 

S čím vám výživový poradce dokáže pomoci?​

Výživový poradce - jeho přidaná hodnota

Hodně lidí zkouší hubnout podle diet a různých tabulek, ale úspěch se nedostaví. Na internetu je sice hodně rad, ale žádná není přímo určena pro vás. Proto to nejde tak, jak jste plánovali nebo si představovali. Výživový poradce vám pomůže nastavit jídelníček odborně, dle vašeho zdraví a potřeb. Nejčastějšími problémy při nesprávné redukci jsou:

  • hubnutí ze svalů
  • extrémní zátěž na organizmus a s tím spojený stres a únava
  • pocity hladu při zle nastavené dietě
  •  trápení vlastního těla omezováním sacharidů a tuků a s tím spojené zdravotní komplikace
výživový poradce Opava, Hlučín

Výživový poradce Ostrava

Výživový poradce Opava

Výživový poradce Hlučín

Výživový poradce Frýdek-Místek

Krevní testy - metabolimus tuků a cukrů

ZVÝHODNĚNÁ cena 240 KČ

sleva InBody

Proč náš výživový poradce?

  • vaše hubnutí nebude záviset na doplňcích a různých produktech
  • jídelníček tvoří běžné cenově dostupné potraviny
  • jsme flexibilní, jídelníček vám v případě potřeby doplníme o nové jídla
  • výživový poradce bude s vámi mluvit otevřeně, když vám hrozí zdravotní problémy, budete to vědět, když hubnout nepotřebujete, řekne vám to
  • s klienty máme dobrý vztah, známe je i jejich příběhy, jsme v tom s vámi

Odbornost

Každý náš výživový poradce splňuje normy a má za sebou profesní zkoušku od Ministerství školství, mládeže a tělovýchovy. Kromě toho se neustále vzděláváme na seminářích od akreditovaných odborníků.

Vybavení a dostupnost

Jsme vybaveni moderním zařízením na měření těla, InBody 270. Výživový poradce Prajzská NUTRI sídlí v Opavě, Ostravě, ve Frýdku-Místku a v Hlučíně. Je na vás, kterou poradnu si vyberete.

Empatie a lidskost

Máme rádi lidi a lidé mají rádi nás. Proč? Protože jich nenutíme držet hladovky, právě naopak. Díky nám se naučíte připravovat i nové jídla a změníte svůj životní styl. Když vám nějaké jídlo v jídelníčku nevyhovuje, nahradíme ho.

Jak probíhá první návštěva výživového poradce?

výživový poradce Slezko

Termín první konzultace si domluvíme telefonicky. Poté se osobně potkáme v naší poradně v Opavě, Ostravě v Hlučíně nebo ve Frýdku-Místku. 

Změříme vás na přesném zařízení InBody 270, abychom se dozvěděli vaše aktuální hodnoty tuku, svalů, vody, minerálů a mnoho dalšího. Změříme vám tlak a vyplníme krátký dotazník.

Následně s vámi výživový poradce projde vaše výsledky a vyhodnotí analýzu. Výstupem je návrh řešení podle vašich potřeb a životního stylu.

Co říkají klienti o naší nutriční poradně?​

Michaela NosovaMichaela Nosova
14:48 21 Oct 22
Považuji se jako nad míru spokojená klientka Prajzské Nutri, která se poprvé v životě odhadla využít služby odborníků při své cestě za spokojenějším já. Tři roky po narození syna jsem se marně snažila dostat na svou původní váhu, tak abych se zase cítila dobře. Nejsem zastáncem diet, hladovek, tabletek a dalších podobných nesmyslů. Chtěla jsem zhubnout zdravě, bez využití speciální stravy, s omezeným prostorem pro pohyb ale hlavně udržitelně. Tohle všechno se mi podařilo, naučila jsem se vnímat své tělo a pod pravidelným dohledem odborníka to šlo podstatně snáz! Všem kteří chtějí změnit svůj život, zdraví, cítit se lépe a najít ztracené sebevědomí mohu jen a jen doporučit!
Radana WeimerováRadana Weimerová
06:28 06 Oct 22
Jsem velice ráda, že jsem se rozhodla jít do nutriční poradny a zrovna do Prajzské Nutri. Z přístupem jsem nadmíru spokojená a o výsledku ani nemluvím....za 6 měsíců 12 kg dole. I přesto, že občas hřeším váha nejde nahoru. Nastavení jídla poradce mne naučilo jist jinak a funguje to, hlavně jídlo je nastaveno z běžných potravin a poradce mne necpe ke koupi zbytečně drahých výrobků. Vždy se těším na kontrolu a namotivování poradce. Všem vřele doporučuji.
Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
16:35 06 Sep 22
Určitě nelituji svého rozhodnutí jít se poradit ohledně jídelníčku právě tady. Setkala jsem se s milým a profesionálním přístupem. Díky poradenství v sestavení jídelníčku jsem zhubla za 5 měsíců 10 kg a ještě hodlám pokračovat. Určitě doporučuji 🙂 !
Lucie JanuškováLucie Janušková
19:40 31 Aug 22
Skvělý přístup.Jídelníček sestaveny tak, že je radost z něj vařit.Naučila jsem se stravovat správně a zjistila jsem chyby, které jsem dělala.
Michaela OrlíkováMichaela Orlíková
06:20 09 Jun 22
Moc ráda doporučuji všem, kteří v hubnutí tápou a potřebují rozumět svému tělu. Hubneme v tandemu se sestrou a Petr je nám oporou. Petrovi děkuji za to, že mě učí si osvojit zdravý životní styl, a tedy hubnout trvale. Učil mě mít ráda pohyb a dnes si už svůj den bez dlouhých svižných procházek neumím představit. Jako nutriční poradce je velmi milý, empatický a vtipný.
Jitka MalíkovaJitka Malíkova
18:42 20 Oct 21
Vážení nevěříte ale věřte.Funguje to!.Čím víc jíte tím víc jste bliž k vaší spokojenosti.Mam 47 leť,tři děti a vyzkoušela jsem už vše co čtete a je na denním pořádku reklam.Nic z toho nefungovalo.S váhou přišly zdravotní problémy .Jestli zhmotněná přání existují tak mi poslala pana Petra.Děkuji za vrácení své hodnoty a lásky sama sebe . Naučil mě mít radost z toho co jíme ,vrátila jsem se do svých kalhot z mládí a ještě odešli zdravotní problémy.Ještě jednou děkuji.
Martinek KubinMartinek Kubin
08:52 20 Oct 21
Z vážení odešel stres a přišla zábava a motivace jít dál vpřed. Vášeň a nadchnutí pro věc Péťovi nechybí. Přátelský přístup je něco čím se od ostatních liší. Za mě 5 hvězdiček.
kelišovákelišová
08:50 20 Oct 21
Nejsem moc pisálek,ale takhle jsem s panem Petrem dopadl já😁😁Nevím,jak mu poděkovat. Hlavně za přístup,motivaci. Už mám po dietě,ale docházím dále. Na pokec,pro rady,ten přístup je až neskutečný👍A lidi,nepřibírám,prostě mě jen naučili jíst.Tak se toho nebojte.
Jana CepickovaJana Cepickova
08:18 20 Oct 21
Mám 63 let a za svůj život jsem vyzkoušela mnoho dietních programů. Nechápu, co jsem vše dokázala se svým tělem provádět a ono přežilo. A vždy přišel jojo efekt a já jsem vážila víc a víc. Ale teď, když mám Petra Bažana jako poradce, stal se zázrak. Pomalu se kila snižují. Bez stresů a bez hladu. A hlavně je skvělé, jak mě pan Petr neustále chválí a povzbuzuje. Dokazuje, že snížení váhy není o kilech, ale o tucích. Dodržovat nastavený jídelníček pro mě není trestem, ale radosti. A vážení není stresem, ale přátelským popovidanim. Nalezení příčin, proč váha stagnuje. Všem doporučuji pana Petra pro jeho lidský a individuální přístup. Je vidět, že ho klient zajímá jako člověk, kterému chce pomoci.
Stanislav JosefusStanislav Josefus
08:01 20 Oct 21
Nikdy jsem tomuto způsobu nevěřil. A říkal jsem si, že peníze se dají utratit i lépe. A světe div se. Spolu jsme si vše vysvětlili i mé obavy. Dali jsme se do toho. K mému velkému překvapení nehladovim, ba právě naopak jim více než dříve. A můj impuls ke změně jídla a optimalizace hmotnosti byl můj syn. Po slovech Tati já se za tebe stydím, nikdo nemá, tak velké břicho jako TY. A tím to začalo. Je to dlouhá cesta, ale mě se již vyplatila. Takže nečekejte a běžte si za tim sami. Nikdo jiný to za Vás neudělá.