Přečtěte si reference na naší nutriční poradnu

Hledáte reference na nutriční poradnu? Přečtěte si, co o nás říkají naši klienti, jak se jim u nás líbí a jak se jim daří zhubnout. Víme, že je důležité vědět již před první schůzkou pár informací. Za nic se neskrýváme, právě naopak, ke svým klientům jsme otevření.

Chceme, abyste se na konzultaci těšili. Můžete se inspirovat příběhy našich klientů nebo se dozvědět to, co vás zajímá. Rádi vám poskytneme všechny informace, které potřebujete vědět. Přečtěte si reference na nutriční poradnu Prajzská NUTRI v Opavě, Ostravě, v Hlučíně a ve Frýdku-Místku.

Prajzská NUTRI
5.0
Based on 42 reviews
powered by Google
Martina KremserováMartina Kremserová
16:52 07 Feb 24
S p. Bažanem začínám druhý měsíc spolupráce a musím říct, že jsem opravdu mile překvapená. Nikdy jsem žádného nutričního poradce neoslovila a snažila se tak nějak sama. Pokud, ale člověk nemá disciplínu a má výkyvy, jde to těžko.Už teď mám téměř 3 kg dole a necítím žádné chutě ani hlad. Vřele doporučuji všem, kteří se neustále trápí a neví, jak začít!
Pavlina HrubáPavlina Hrubá
16:48 01 Feb 24
Chci poděkovat paní Kamile za pomoc a vstřícný přístup. Na začátku jsem moc nevěřila, že to bude na mě fungovat, ale každé kilo dole bylo novou motivací. Naučila jsem se používat nové potraviny, které mi zachutnaly. Netrpěla jsem hlady. Nakonec jsem za 6 měsíců zhubla 14 kg. Už měsíc je to jen na mě a navzdory uplynulým Vánocům a hříškům s nimi spojenými, si váhu držím. 😊 Můžu jen doporučit.
Janka MartínkováJanka Martínková
15:29 13 Dec 23
Jsem moc spokojená s kvalitou služby a s přístupem. Paní Kamila je žena na svém místě , která mě citlivě provedla změnou mého jídelníčku a péči o sebe. Její služby doporučuji využít pokud chcete ve svém životě udělat změnu k lepšímu. Její přístup je profesionální a velmi lidský. Děkuji za vše .
Zatím jsem se byla třikrát na inbody měření a rozhodně doporučuji a chystám se zase. Příjemná a nenásilná byla i následná konzultace a v interpretace výsledků, jelikož si příjem a jídelníček řeším sama (a toto nebylo nijak rozporovano) a jen jsme probrali nastavení a mé výsledky. Rovněž jsme v rámci vstupní konzultaci probrali i můj zdravotní stav s ohledem na mé diagnózy, což hodnotím také velice kladně, protože ne všude toto bývá zvykem. Pokud tedy hledáte profesionály se špičkovým vybavením a lidským a individuálním přístupem, je pro Vás Prajzská NUTRI rozhodně tím pravým místem.
Andrea PorubováAndrea Porubová
15:08 11 Dec 23
Minulý týden jsem ukončila roční ,,snažení,, s paní Kamilou, nejen o změně jídelníčku, ale hlavně o zdravém stylu vůbec. Musím ji hodně moc pochválit a poděkovat za obětavost a trpělivost, kterou se mnou měla, protože ne vždy byl výsledek měření takový, jaký by očekávala (nemoc, operace .....). I přesto mě dokázala vždy skvěle podpořit, poradit a nasměrovat k vysněnému výsledku. Nyní už bude jen na mě, jak budu pokračovat dál 🙂 Pro svůj klid , jsem rozhodnuta poradnu dále navštěvovat, alespoň přeměřit..... Ještě jednou mockrát děkuji, budu Vás 100 % doporučovat i jiným 🙂
Martina ZajíčkováMartina Zajíčková
20:04 10 Dec 23
Moc děkuji. Byla to skvělá cesta pod vedením p. Bažana za mým novým já. Na začátku jsem tomu nevěřila, ale vůbec, že to bude fungovat a já dám dolů nějaké kg..... Výsledek je úžasný mínus 30 kg, plno cm pryč.....a ten pocit, když se vejdete do věcí co jste nosila před x lety a samozřejmě to sebevědomí...... Moc děkuji, je to top......je to jen o tom fakt něco chtít změnit a pod vedením p. Bažana to jde...... Jo a to hlavní bez nějakých doplňků stravy či jiných předražených preparátů..... A velké plus, že s sebou můžete vzít úplně v klidu děti, když nemáte hlídání 🤣😀. Tuto poradnu stojí za to navštívit. Jsem ráda, že jsem si Vás vybrala.
Jan CygalJan Cygal
13:58 26 Nov 23
P. Bažan je profesionální, dobře se vyzná ve svém oboru a jeho plány nesou výsledky, kterých chce člověk dosáhnout. Výborně a pestře nastavený jídelníček obohatí o plán se správnou mírou fyzcké zátěže a vy už pak jen koukáte, na zázraky, které se dějí s vašim tělem. Má zkušenost s Prajzskou NUTRI je 10/10 (a to jsem císarák ;D)
Michaela NosovaMichaela Nosova
14:48 21 Oct 22
Považuji se jako nad míru spokojená klientka Prajzské Nutri, která se poprvé v životě odhadla využít služby odborníků při své cestě za spokojenějším já. Tři roky po narození syna jsem se marně snažila dostat na svou původní váhu, tak abych se zase cítila dobře. Nejsem zastáncem diet, hladovek, tabletek a dalších podobných nesmyslů. Chtěla jsem zhubnout zdravě, bez využití speciální stravy, s omezeným prostorem pro pohyb ale hlavně udržitelně. Tohle všechno se mi podařilo, naučila jsem se vnímat své tělo a pod pravidelným dohledem odborníka to šlo podstatně snáz! Všem kteří chtějí změnit svůj život, zdraví, cítit se lépe a najít ztracené sebevědomí mohu jen a jen doporučit!
Radana WeimerováRadana Weimerová
06:28 06 Oct 22
Jsem velice ráda, že jsem se rozhodla jít do nutriční poradny a zrovna do Prajzské Nutri. Z přístupem jsem nadmíru spokojená a o výsledku ani nemluvím....za 6 měsíců 12 kg dole. I přesto, že občas hřeším váha nejde nahoru. Nastavení jídla poradce mne naučilo jist jinak a funguje to, hlavně jídlo je nastaveno z běžných potravin a poradce mne necpe ke koupi zbytečně drahých výrobků. Vždy se těším na kontrolu a namotivování poradce. Všem vřele doporučuji.
Kateřina JelínkováKateřina Jelínková
16:35 06 Sep 22
Určitě nelituji svého rozhodnutí jít se poradit ohledně jídelníčku právě tady. Setkala jsem se s milým a profesionálním přístupem. Díky poradenství v sestavení jídelníčku jsem zhubla za 5 měsíců 10 kg a ještě hodlám pokračovat. Určitě doporučuji 🙂 !
Lucie JanuškováLucie Janušková
19:40 31 Aug 22
Skvělý přístup.Jídelníček sestaveny tak, že je radost z něj vařit.Naučila jsem se stravovat správně a zjistila jsem chyby, které jsem dělala.
Michaela OrlíkováMichaela Orlíková
06:20 09 Jun 22
Moc ráda doporučuji všem, kteří v hubnutí tápou a potřebují rozumět svému tělu. Hubneme v tandemu se sestrou a Petr je nám oporou. Petrovi děkuji za to, že mě učí si osvojit zdravý životní styl, a tedy hubnout trvale. Učil mě mít ráda pohyb a dnes si už svůj den bez dlouhých svižných procházek neumím představit. Jako nutriční poradce je velmi milý, empatický a vtipný.
Jitka MalíkovaJitka Malíkova
18:42 20 Oct 21
Vážení nevěříte ale věřte.Funguje to!.Čím víc jíte tím víc jste bliž k vaší spokojenosti.Mam 47 leť,tři děti a vyzkoušela jsem už vše co čtete a je na denním pořádku reklam.Nic z toho nefungovalo.S váhou přišly zdravotní problémy .Jestli zhmotněná přání existují tak mi poslala pana Petra.Děkuji za vrácení své hodnoty a lásky sama sebe . Naučil mě mít radost z toho co jíme ,vrátila jsem se do svých kalhot z mládí a ještě odešli zdravotní problémy.Ještě jednou děkuji.
Martinek KubinMartinek Kubin
08:52 20 Oct 21
Z vážení odešel stres a přišla zábava a motivace jít dál vpřed. Vášeň a nadchnutí pro věc Péťovi nechybí. Přátelský přístup je něco čím se od ostatních liší. Za mě 5 hvězdiček.
kelišovákelišová
08:50 20 Oct 21
Nejsem moc pisálek,ale takhle jsem s panem Petrem dopadl já😁😁Nevím,jak mu poděkovat. Hlavně za přístup,motivaci. Už mám po dietě,ale docházím dále. Na pokec,pro rady,ten přístup je až neskutečný👍A lidi,nepřibírám,prostě mě jen naučili jíst.Tak se toho nebojte.
Jana CepickovaJana Cepickova
08:18 20 Oct 21
Mám 63 let a za svůj život jsem vyzkoušela mnoho dietních programů. Nechápu, co jsem vše dokázala se svým tělem provádět a ono přežilo. A vždy přišel jojo efekt a já jsem vážila víc a víc. Ale teď, když mám Petra Bažana jako poradce, stal se zázrak. Pomalu se kila snižují. Bez stresů a bez hladu. A hlavně je skvělé, jak mě pan Petr neustále chválí a povzbuzuje. Dokazuje, že snížení váhy není o kilech, ale o tucích. Dodržovat nastavený jídelníček pro mě není trestem, ale radosti. A vážení není stresem, ale přátelským popovidanim. Nalezení příčin, proč váha stagnuje. Všem doporučuji pana Petra pro jeho lidský a individuální přístup. Je vidět, že ho klient zajímá jako člověk, kterému chce pomoci.
Stanislav JosefusStanislav Josefus
08:01 20 Oct 21
Nikdy jsem tomuto způsobu nevěřil. A říkal jsem si, že peníze se dají utratit i lépe. A světe div se. Spolu jsme si vše vysvětlili i mé obavy. Dali jsme se do toho. K mému velkému překvapení nehladovim, ba právě naopak jim více než dříve. A můj impuls ke změně jídla a optimalizace hmotnosti byl můj syn. Po slovech Tati já se za tebe stydím, nikdo nemá, tak velké břicho jako TY. A tím to začalo. Je to dlouhá cesta, ale mě se již vyplatila. Takže nečekejte a běžte si za tim sami. Nikdo jiný to za Vás neudělá.

Příběhy našich klientů

snadné hubnutí

Paní Šárka

Chtěla jsem se cítit líp, mít větší sebevědomí a zlepšit svůj zdravotní stav. Hned na začátku mě zaujal individuální přístup, empatie, schopnost se do člověka vcítit a motivovat jej. Pán Bažan umí naslouchat, vše podrobně vysvětlí, je vždy k dispozici a je pozitivní a usměvavý. 

Teď jsem nabitá energií, šťastná, stouplo mi i sebevědomí. I přesto, že jím daleko více a častěji, než jsem byla zvyklá, nejsem unavená. Mám radost že můžu minout stojany s oblečením XXL. Vnímám i moc pozitivní reakce okolí, které mě o to více motivuje. Zhubla jsem za 3,5 měsíce 12 kg tuku a zmenšila se o dvě konfekční velikosti.

 

hubnutí pro muže

Pan Martin

Pro změnu životního stylu jsem se rozhodl, abych předešel budoucím zdravotním problémům. Zavážilo i to, že jsem chtěl mít výsledky krevních testů v normě. Petr se umí vcítit do potřeb člověka a uvítal jsem i podrobnou konzultaci některých dotazů, které se týkají správné stravy. 

Cítím se teď líp, zmizela bolest kolem, nezadýchávám se, nevím co je to těžký žaludek. Pravidelně jím, můžu více sportovat bez omezení. Mám radost z každého deka dolů. Za 3,5 měsíce jsem zhubnul 10 kg tuku a nosím oblečení o dvě konfekční velikosti menší. Pustili jsme se do toho i s manželkou a oběma nám to jde skvěle.

hubnutí pro seniory

Paní Ludmila

Hubnout jsem začala kvůli bolestí kolen. Necítila jsem se dobře a vadilo mi, že nejsem víc pohyblivější. Pán Bažan mně vždy povzbudí a pochválí. Najde vždy řešení a vysvětlil mi, jak mám jíst hlavně na noční směně, což je pro mě důležité.

Momentálně se cítím mnohem lépe. Jsem šťastná, že se můj zdravotní stav lepší. Nejsem unavená a mám radost s každého pohybu. Hodně lidí si všimlo, že vypadám lépe a to potěší na duši. Prostě jsem šťastnější. To, že jsem zhubla 10 kg tuku se ukazuje i na zlepšení mé kondice a zdraví.

hubnutí muži

Pan Daniel

Cítil jsem se věčně unavený a zadýchaval jsem se. Rozčilovalo mě být neustále bez energie a jen ležet na gauči. Rozhodl jsem se s tím něco dělat. Pan Petr měl osobní přístup, byl empatický  a nenucený. Jasně mi vysvětlil, co je třeba dělat.

Teď se cítím se skvěle.  Začal jsem být aktivní, najednou mě baví sport. Chodím po horách, dobré spím, mám dobrou náladu. Omládnul jsem snad o 15 let. Celkově jsem zhubnul jsem 35 kilo. Ale hlavně jsem zhubnul správně na tucích, svalová hmota mi zůstala.

Další proměny

Tohle jsme my

Bc. Petr Bažan

Výživový poradce Opava, Hlučín, Frýdek - Místek

Zaměření:
- redukční jídelníček
- sportovní jídelníček
- nabíráni svalové hmoty
- zlepšování kondice
- budování zdravých návyků
- jídelníček pro seniory

Vzdělání a certifikace:
- poradenství výživy a suplementace
- gastronomie a příprava zdravých pokrmů
- sportovní výživa, stravování při diabetu, vysokém tlaku, flexibilní stravování

Navíc se věnuje trénování florbalu v MVIL Ostrava a působí jako S&C coach.

reference na nutriční poradnu Petr Bažan
Mgr. Kamila Bažan Závodská

Výživová poradkyně Ostrava

Zaměření:
- udržitelný jídelníček na hubnutí
- sportovní jídelníček pro děti
- fitness jídelníček
- nízkosacharidový jídelníček
- vysokoproteinový jídelníček
- jídelníček dle rozboru krve

Vzdělání a certifikace:
- poradenství výživy a suplementace
- stravování při diabetu, stravování při vysokém tlaku, stravování z zvýšeného cholesterolu, flexibilní stravování, stravování u zvýšené kyseliny močové

Navíc se věnuje trénování dětí a akcím Dny zdraví pro firmy.

Kamila Bažan Závodská reference na nutriční poradnu
MUDr. Anna Slischková

Externí lékařka na vyhodnocování biochemických rozborů

Zaměření:
- rehabilitační a fyzikální medicína
- působí v Rehabilitačním ústavě v Hrabyni, Chuchelná

Vzdělání a certifikace:
- Lékařská fakulta univerzity Palackého v Olomouci, odbor Všeobecní lékařství

Navíc se věnuje vyhodnocováním biochemických rozborů pro naše klienty za účelem sestavení individualizovaných nutričních plánů,

lékař nutriční poradna reference na nutriční poradnu lékaŕ
Veronika Maršáková, DiS.

Asistentka

Zaměření:
- správa klientů
- vyhodnocování analýz stravování

Vzdělání a certifikace:
- Planeat, Analýza stravování

recenze nutriční poradna Opava
Aneta Horák Voltemárová

Osobní trenérka našich klientů

Zaměření:
- diagnostika pohybového aparátu, úvodní schůzka pro naše klienty v ceně 300 Kč
- individuální fitness tréninky, tréninky s vlastní váhou, silové tréninky
- BodyPump a lekce zaměřené na posílení břicha, zadku a celého těla
- vedení klienta, cvičební plány na doma i ve fitness centru

Vzdělání a certifikace:
- Trenérska licence

Aneta Horák Voltemárová

Naše další vzdělání

Certifikace na výživu WELKO

Odborný kurz akreditovaný Ministerstvem mládeže a tělovýchovy České republiky, Rekvalifikační kurz poradce pro výživu.

Poradce pro výživu a sumplementaci ATAC

Odborný kurz od vzdělávacího institutu ATAC oprávňující k vykonávání profese výživového poradce.

Kondiční a fitness trenér​

Klientům dokážeme poradit i s tréningem. Certifikát z institutu Yoda nám umožňuje vytvořit trénink dle vašich potřeb. Může jít o silový, kondiční nebo trénink s cílem snížit tělesnou hmotnost.

Další kurzy - sportovní výživa, stravování při diabetu, vysokém tlaku, vyvážený jídelníček bez extrému, flexibilní stravování

Tyto kurzy představují doplnkové vzdelání z různých institucí a od různych specialistů.

Certifikovaná nutriční poradna Prajzská NUTRI

certifikovaná nutriční poradna
certifikovaná nutriční poradna

Prajzská NUTRI je moderní nutriční poradna v Opavě, Ostravě, v Hlučíně a ve Frýdku-Místku se zkušenými výživovými poradci. Oboru zdravé výživy a optimálního stravování se zabýváme již několik let.

Naše nutriční poradna v Ostravě, Opavě a v Hlučíně vám nebude slibovat zázraky na počkání ani prodávat drahé doplňky. Chceme vás naučit jíst, vařit lépe a přemýšlet nad jídlem, aby pro vás hubnutí nebylo trápení. 

Naším cílem je vás nadchnout pro chutné zdravé jídlo, které si dokážete nakoupit i v běžném obchodě. Naši klienti hubnou, jsou zdravější, spokojenější a věří si. Přidejte se mezi ně.

Profesionalita

Kromě množství zkušeností s hubnutím a různych specifických kurzů máme povinné vzdelání a certifikaci od Aliance výživových poradcu ČR.

Flexibilní přístup

Náš výživový specialista v Ostravě nebo Opavě je vám k dispozici online i na telefonu, abychom vám mohli poradit i během nákupu v obchodě.

Dlouhodobé výsledky

Dostanete od nás spoustu receptů, které nejen oživí vaše stravování, ale pomůžou vám dosáhnout vašich cílu natrvalo.

Prajzská NUTRI v médiích

První konzultace s bio-impedanční analýzou těla

ZVÝHODNĚNÁ cena 480 KČ

sleva InBody