prajzska nutri opava

Přečtěte si reference na nutriční poradnu Prajzská NUTRI

Hledáte reference na nutriční poradnu? Co o nás říkají naši klienti? Jak se jim u nás líbí? Jak se jim daří zhubnout? Víme, že je důležité vědět již před první schůzkou pár informací. Za nic se neskrýváme, právě naopak, ke svým klientům jsme otevřeni.

Chceme, abyste se na konzultaci těšili. Můžete se inspirovat příběhy našich klientů nebo se dozvědět to, co vás zajímá. Rádi vám poskytneme všechny informace, které potřebujete vědět. Přečtěte si reference na nutriční poradnu Prajzská NUTRI v Opavě, Ostravě a a v Hlučíně.

Jitka MalíkovaJitka Malíkova
18:42 20 Oct 21
Vážení nevěříte ale věřte.Funguje to!.Čím víc jíte tím víc jste bliž k vaší spokojenosti.Mam 47 leť,tři děti a vyzkoušela jsem už vše co čtete a je na denním pořádku reklam.Nic z toho nefungovalo.S váhou přišly zdravotní problémy .Jestli zhmotněná přání existují tak mi poslala pana Petra.Děkuji za vrácení své hodnoty a lásky sama sebe . Naučil mě mít radost z toho co jíme ,vrátila jsem se do svých kalhot z mládí a ještě odešli zdravotní problémy.Ještě jednou děkuji.
Martinek KubinMartinek Kubin
08:52 20 Oct 21
Z vážení odešel stres a přišla zábava a motivace jít dál vpřed. Vášeň a nadchnutí pro věc Péťovi nechybí. Přátelský přístup je něco čím se od ostatních liší. Za mě 5 hvězdiček.
kelišovákelišová
08:50 20 Oct 21
Nejsem moc pisálek,ale takhle jsem s panem Petrem dopadl já😁😁Nevím,jak mu poděkovat. Hlavně za přístup,motivaci. Už mám po dietě,ale docházím dále. Na pokec,pro rady,ten přístup je až neskutečný👍A lidi,nepřibírám,prostě mě jen naučili jíst.Tak se toho nebojte.
Jana CepickovaJana Cepickova
08:18 20 Oct 21
Mám 63 let a za svůj život jsem vyzkoušela mnoho dietních programů. Nechápu, co jsem vše dokázala se svým tělem provádět a ono přežilo. A vždy přišel jojo efekt a já jsem vážila víc a víc. Ale teď, když mám Petra Bažana jako poradce, stal se zázrak. Pomalu se kila snižují. Bez stresů a bez hladu. A hlavně je skvělé, jak mě pan Petr neustále chválí a povzbuzuje. Dokazuje, že snížení váhy není o kilech, ale o tucích. Dodržovat nastavený jídelníček pro mě není trestem, ale radosti. A vážení není stresem, ale přátelským popovidanim. Nalezení příčin, proč váha stagnuje. Všem doporučuji pana Petra pro jeho lidský a individuální přístup. Je vidět, že ho klient zajímá jako člověk, kterému chce pomoci.
Stanislav JosefusStanislav Josefus
08:01 20 Oct 21
Nikdy jsem tomuto způsobu nevěřil. A říkal jsem si, že peníze se dají utratit i lépe. A světe div se. Spolu jsme si vše vysvětlili i mé obavy. Dali jsme se do toho. K mému velkému překvapení nehladovim, ba právě naopak jim více než dříve. A můj impuls ke změně jídla a optimalizace hmotnosti byl můj syn. Po slovech Tati já se za tebe stydím, nikdo nemá, tak velké břicho jako TY. A tím to začalo. Je to dlouhá cesta, ale mě se již vyplatila. Takže nečekejte a běžte si za tim sami. Nikdo jiný to za Vás neudělá.

Příbehy našich klientů

snadné hubnutí

Paní Šárka

Chtěla jsem se cítit líp, mít větší sebevědomí a zlepšit svůj zdravotní stav. Hned na začátku mě zaujal individuální přístup, empatie, schopnost se do člověka vcítit a motivovat jej. Pán Bažan umí naslouchat, vše podrobně vysvětlí, je vždy k dispozici a je pozitivní a usměvavý.

Teď se cítím naprosto skvěle. Jsem nabitá energií, šťastná, stouplo mi i sebevědomí.
I přesto, že jím daleko více a častěji, než jsem byla zvyklá, nejsem unavená. Jsem na sebe pyšná, mám radost že můžu minout stojany s oblečením XXL.
Vnímám i moc pozitivní reakce okolí, které mě o to více motivuje. Těším se vždy i na návštěvu u svého poradce. Zhubla jsem za 3,5 měsíce 12 kg tuku a zmenšila se o dvě konfekční velikosti.

hubnutí pro muže

Pan Martin

Pro změnu životního stylu jsem se rozhodl, abych předešel budoucím zdravotním problémům. Také jsem se chtěl vyhnout bolesti kolen při sportu. Zavážilo i to, že jsem chtěl mít výsledky krevních testů v normě. Petr se umí vcítit do potřeb člověka a uvítal jsem i podrobnou konzultaci některých dotazů, které se týkají správné stravy.

Cítím se teď líp, zmizela bolest kolem, nezadýchávám se, nevím co je to těžký žaludek. Pravidelně jím, můžu více sportovat bez omezení. Mám radost z každého deka dolů. Za 3,5 měsíce jsem zhubnul 10 kg tuku a nosím oblečení o dvě konfekční velikosti menší. Pustili jsme se do toho i s manželkou a oběma nám to jde skvěle.

hubnutí pro seniory

Paní Ludmila

Hubnout jsem začala kvůli bolestí kolen. Necítila jsem se dobře a vadilo mi, že nejsem víc pohyblivější. Pán Bažan mně vždy povzbudí a pochválí. Najde vždy řešení a vysvětlil mi, jak mám jíst hlavně na noční směně, což je pro mě důležité.

Momentálně se cítím mnohem lépe. Jsem šťastná, že se můj zdravotní stav lepší. Nejsem unavená a mám radost s každého pohybu. Hodně lidí si všimlo, že vypadám lépe a to potěší na duši. Prostě jsem šťastnější. To, že jsem zhubla 10 kg tuku se ukazuje i na zlepšení mé kondice a zdraví.

hubnutí muži

Pan Daniel

Cítil jsem se věčně unavený a zadýchaval jsem se. Rozčilovalo mě být neustále bez energie a jen ležet na gauči. Rozhodl jsem se s tím něco dělat. Pan Petr měl osobní přístup, byl empatický  a nenucený. Jasně mi vysvětlil, co je třeba dělat.

Teď se cítím se skvěle. Nemám zdravotní problémy a mám hodně energie. Začal jsem být aktivní, najednou mě baví sport. Chodím po horách, dobré spím, mám dobrou náladu. Omladnul jsem snad o 15 let. Celkově jsem zhubnul jsem 35 kilo. Pak 3 kila nabral a teď už mám půl roku ustálenou váhu. Takže 32 kg oproti původnímu stavu. Ale hlavně jsem zhubnul správně na tucích, svalová hmota mi zůstala.

 

Profesionalita

Kromě množství zkušeností s hubnutím a různych specifických kurzů máme povinné vzdelání a certifikaci od Aliance výživových poradcu ČR.

Flexibilní přístup

Náš výživový specialista v Ostravě nebo Opavě je vám k dispozici online i na telefonu, abychom vám mohli poradit i během nákupu v obchodě.

Dlouhodobé výsledky

Dostanete od nás spoustu receptů, které nejen oživí vaše stravování, ale pomůžou vám dosáhnout vašich cílu natrvalo.

reference na nutriční poradnu

Certifikovaná nutriční poradna Prajzská NUTRI

Prajzská NUTRI je moderní nutriční poradna v Opavě, Ostravě a v Hlučíně se zkušenými nutričními specialisty. Oboru zdravé výživy a optimálního stravování se zabýváme již několik let.

Naše nutriční poradna v Ostravě, Opavě a v Hlučíně vám nebude slibovat zázraky na počkání ani prodávat drahé doplňky. Chceme vás naučit jíst, vařit lépe a přemýšlet nad jídlem, aby pro vás hubnutí nebylo trápení. 

Naším cílem je vás nadchnout pro chutné zdravé jídlo, které si dokážete nakoupit i v běžném obchodě. Naši klienti hubnou, jsou zdravější, spokojenější a věří si. Přidejte se mezi ně.

Naše kvalifikace

Naším hlavním nutričním poradcem je Petr Bažan. Klienti na něm oceňují jeho přístup, empatii, srdečnost a odbornost. Níže najdete informace o jeho kvalifikaci.

Certifikace na výživu WELKO

Odborný kurz akreditovaný Ministerstvem mládeže a tělovýchovy České republiky

Kondiční a fitness trenér​

Klientům dokážeme poradit i s tréningem. Certifiká t z institutu Yoda nám umožňuje poskládat trénink. Může jít o silový, kondičný nebo redukčný trénink.

Další kurzy - sportovní výživa, strava při diabetu, vysokém tlaku, vyvážený jídelníček bez extrému, flexibilní stravování

Tyto kurzy představují doplnkové vzdelání z různých institucí a od různych specialistů.

výživový poradce bažan

Prajzská NUTRI v médiích

Sleva 35% na měření InBody

Řešíte hubnutí nebo redukci tuku? Najděte své zdravější já s výživovým poradcem v Opavě.